foretagssoket

Elika installationer AB

Märke för verifierade företag
Tel: 0708946000
Adress: Elika installationer AB c/o ELIKA INSTALLATIONER AB KLENSMEDSVÄGEN 25 693 73 Svartå
Webbplats:
Tel: 0708946000
Adress: Elika installationer AB c/o ELIKA INSTALLATIONER AB KLENSMEDSVÄGEN 25 693 73 Svartå
Webbplats:

Företagsbeskrivning

Vi är ett elinstallationsföretag som hjälper er att lyckas med era elprojekt.  Har vana från hem till industri, från styr till kraft. Kontakta oss för mer info! Instagram

Summering av Elika installationer AB

Elika installationer AB är verksamt inom branscherna Hantverkare, Servicetjänster, Hus, Hem, Trädgård, Industri, Skog, Produktion. Företagets arbetsområden innefattar Elbilsladdare, Elektriker, Elinstallationer, Elprojekt, Elservice, Elteknik, Laddboxar.

Elika installationer AB är ett aktiebolag i Degerfors, Örebro och registrerades den 20/10/2020, vilket innebär att 5 år, 9 månader och 20 dagar har passerat sedan dess. Enligt våra register bolaget har F-skatt. Bolaget har 2 anställda samt en omsättning på 4 544 Tkr (motsvarar cirka 2 272 Tkr per anställd).

Företagsdetaljer

Org.nr: 559277-8426

Bolagsform: Aktiebolag

Status: Aktiv

Registrerat: 20/10/2020

Styrelseledamot: Mats Atterstig

Anställda: 2

Skatt & Arb. info

Arbetsgivare: Ja

F-skatt: Ja

Moms: Ja

Sökord

Plats & Bransch

Länsäte: Örebro

Kommun: Degerfors

Adress: Elika installationer AB c/o ELIKA INSTALLATIONER AB KLENSMEDSVÄGEN 25 693 73 Svartå

Ekonomi - Nyckeltal

Årlig Omsättning: 4544 tkr

Månatlig genomsnittlig omsättning: 379 Tkr

Resultat: 853 tkr

Resultat e fin: 867 tkr

Tillgångar: 2291 tkr

Hitta till Elika installationer AB

Elika installationer AB c/o ELIKA INSTALLATIONER AB KLENSMEDSVÄGEN 25 693 73 Svartå

Kontaktuppgifter till Elika installationer AB

Telefon: 0708946000

Recensioner om Elika installationer AB

0
0 utav 5 stjärnor (baserat på 0 recensioner)
Perfekt
Mycket bra
Medelmåttigt
Dåligt
Mycket dåligt

Det finns inga recensioner här än. Du kan vara den första som skriver en!