foretagssoket

Bolyft Aktiebolag

Märke för verifierade företag
Tel: 070630 70 74
Adress: Bolyft Aktiebolag BETONGVÄGEN 5 653 50 Karlstad
Webbplats:
Tel: 070630 70 74
Adress: Bolyft Aktiebolag BETONGVÄGEN 5 653 50 Karlstad
Webbplats:

Företagsbeskrivning

Bolyft AB Vi erbjuder uthyrning och tjänster av mobilkran i Karlstad kommun. Välkommen att kontakta oss för mer information!

Summering av Bolyft Aktiebolag

Bolyft Aktiebolag är verksamt inom branscherna Egendom, Finans, Juridik, Industri, Skog, Produktion, Internet, Data, Telekom. Företagets arbetsområden innefattar Husmontering, Kran, Kranar, Lasthantering, Lyftanordning, Lyftarbeten.

Bolyft Aktiebolag är ett aktiebolag i Karlstad, Värmland och registrerades den 04/02/1994, vilket innebär att 32 år, 6 månader och 14 dagar har passerat sedan dess. Enligt våra register är det väletablerat, bolaget har F-skatt. Bolaget har 1 anställd samt en omsättning på 668 Tkr (motsvarar cirka 668 Tkr per anställd).

Företagsdetaljer

Org.nr: 556481-9216

Bolagsform: Aktiebolag

Status: Bolaget är aktivt

Registrerat: 04/02/1994

Styrelseledamot: Bo Roland Max

Anställda: 1

Skatt & Arb. info

Arbetsgivare: Ja

F-skatt: Ja

Moms: Ja

Sökord

Plats & Bransch

Länsäte: Värmland

Kommun: Karlstad

Adress: Bolyft Aktiebolag BETONGVÄGEN 5 653 50 Karlstad

Ekonomi - Nyckeltal

Årlig Omsättning: 668 tkr

Månatlig genomsnittlig omsättning: 56 Tkr

Resultat: -296 tkr

Resultat e fin: -297 tkr

Tillgångar: 705 tkr

Hitta till Bolyft Aktiebolag

Bolyft Aktiebolag BETONGVÄGEN 5 653 50 Karlstad

Kontaktuppgifter till Bolyft Aktiebolag

Telefon: 070630 70 74

Recensioner om Bolyft Aktiebolag

0
0 utav 5 stjärnor (baserat på 0 recensioner)
Perfekt
Mycket bra
Medelmåttigt
Dåligt
Mycket dåligt

Det finns inga recensioner här än. Du kan vara den första som skriver en!